Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Bobrownickie Pole - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Wielgie

Wielgie(Bobrownickie Pole + 20 km)

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, usytuowany na zagospodarowanej, malowniczej, ogrodzonej działce. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Osiek nad Wisłą(Bobrownickie Pole + 19 km)

496 000 zł58 m² 8 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży domu o wielkości 58 m2, który łączy w sobie ciszę z bliskością natury. Położony zaledwie 1.5 km od dwóch malowniczych jezior, stanowi idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szpetal Górny

Szpetal Górny(Bobrownickie Pole + 16 km)

749 000 zł154 m² 4 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczną nieruchomość gruntową zabudowaną, w malowniczej miejscowości Szpetal Górny, powiat włocławski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Włocławek

Włocławek(Bobrownickie Pole + 18 km)

229 000 zł90 m² 2 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:511 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 90m2 umiejscowiony na ogrodzonej 511m2 działce. Osiedle domów jednorodzinnych, cicha i spokojna okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Włocławek

Rybnica,Włocławek(Bobrownickie Pole + 18 km)

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy miasta Włocławek - Rybnica Ta lokalizacja to doskonały wybór dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno(Bobrownickie Pole + 15 km)

630 000 zł122 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż 122 metrowy dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 3000 m2, niepodpiwniczony. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest 15.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Włocławek

Południe,Włocławek(Bobrownickie Pole + 18 km)

1 198 800 zł183 m² 6 550,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polecamy do sprzedaży domy zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Południe we Włocławku. Atrakcyjność lokalizacji to zamknięte osiedle domów w pobliżu lasu z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Steklinek

Steklinek(Bobrownickie Pole + 17 km)

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w spokojnej okolicy w miejscowości Steklinek. Dom - 96 m2 z poddaszem wybudowany w 1936 r. wraz z budynkiem garażowym 40 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno(Bobrownickie Pole + 15 km)

789 000 zł165,42 m² 4 769,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom po termomodernizacji z ogromną działką! Lipno, ul. Sportowa | 2 x Niezależne wejścia | Podlicznik | Działka 4700 m Cena: 790 000 zł (do negocjacji) Prezentujemy na sprzedaż solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lipno

Lipno(Bobrownickie Pole + 15 km)

1 190 000 zł221,36 m² 5 375,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Przepiękny, komfortowy dom wybudowany w 2011r metodą tradycyjną, ocieplony, pokrycie dachu wełną mineralną i dachówką ceramiczną. Powierzchnia domu 221,36mkw, działka 0,3101h pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrownickie Pole

Bobrownickie Pole,kujawsko-pomorskie

650 000 zł177 m² 3 672,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący, zlokalizowany w miejscowości Bobrownickie Pole, ok. 500 metrów od Bobrownik. Nieruchomość usadowiona jest na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij